درباره ما

شرکت گرین گستر از بهمن ماه ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تخصصی ، اتوماتیک استارتر خودرو آغاز و از جمله کامیونت و مینی بوس با مدل های مختلف را در دستور کار خود قرار داد.
با توجه به رشد صنایع خودرو سازی کشور و افزایش تیراژ تولید ، شرکت گرین گستر جهت کمک به خودکفایی محصول فوق و رفع بخشی از نیاز بازار داخلی پس از انجام طرح توسعه ، تولید اتوماتیک استارتر خودروهای سبک از جمله پژو ، سمند ، پراید ، پیکان ، زانتیا و  که بیشترین مصرف داخلی را دارا می باشند ، در خط تولید خود قرار داد.
کیفیت بالا و تضمین شده و همچنین قیمت رقابتی و مناسب محصولات این واحد تولیدی ، توجه شرکت های تابعه خودروسازان بزرگ را به خود جلب کرده است که نتیجه آن همکاری نزدیک این واحد با شرکت های فوق بوده است. بدین ترتیب محصولات شرکت گرین گستر با برند گرین بطور مستقیم در خط تولید دو خودروساز مطرح کشور یعنی ایران خودرو و سایپا مورد استفاده واقع شده است.
توان مهندسی بالا و حرفه ای پرسنل این شرکت موجب شد تا با راه اندازی واحد قالب سازی امکان ساخت و تولید انواع اتوماتیک استاترهای سفارشی نیز مسیر گردد. لذا چنانچه اتوماتیک استاتر خاصی از سوی مشتریان سفارش شود. در کمترین زمان ساخت تولید انبوه آن وجود خواهد داشت.
گرین گستر مفتخر است ، بیش از ۹۵% قطعات مورد نیاز محصولات خود را در محل کارخانه تولید نموده و از این نظر دارای بالاترین عمق ساخت می باشد. تولید قطعات مورد نیاز در محل کارخانه ضمن انعطاف بیشتر در تولید محصولات جدید موجب نظارت و کنترل بیشتر بوده و با توجه به اجرای سیستم های مدیریت کیفیت و نگرش کایزنی ، بهبود مستمر محصول و کاهش قیمت آن در رضایتمندی هرچه بیشتر مشتری را در پی خواهد داشت.